Zoeken

Vergelijken

Veilig

Vertrouwd

Messiah - G. F. Händel in Het Concertgebouw

    Merk:
  • VakantieVeilingen.nl

Omschrijving:

2e paasdag - Bied mee op 2 tickets voor Händels Messiah, uitgevoerd door The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands. Tijdens dit beroemde oratorium luister je naar een prachtig koor en orkest én treden er solisten op met indrukwekkende stemgeluiden. Dat wordt een onvergetelijk Pasen.

Prijs: € 1.00
  Bezoek Aanbieder

Meest bekeken avondje uit

Vrienden Van XXL met o.a. Tino Martin bij IJland

Vrienden Van XXL...

Prijs: € 1.00

Meer informatie
Herinneringen Top 50 Concert - Alzheimer Nederland

Herinneringen Top...

Prijs: € 1.00

Meer informatie
Matthäus-Passion - J.S. Bach - Apeldoorn (2 p.)

Matthäus Passion ...

Prijs: € 1.00

Meer informatie
Matthäus Passion - J.S. Bach in Het Concertgebouw

Matthäus Passion ...

Prijs: € 1.00

Meer informatie
De 1e Silent Disco Club Hush Amsterdam

De 1e Silent Disco...

Prijs: € 1.00

Meer informatie