Zoeken

Vergelijken

Veilig

Vertrouwd

Bluetooth koptelefoon van Dutch Originals (rood)

    Merk:
  • VakantieVeilingen.nl

Omschrijving:

Koppel deze koptelefoon aan je telefoon en zet je favoriete nummer op. Door het over-ear design hoor je niets anders dan jouw muziek. De koptelefoon werkt via bluetooth, waardoor je geen last hebt van irritante draden.

Prijs: € 6.00
  Bezoek Aanbieder

Meest bekeken producten

Katoenen dekbedovertrek Fabeltjeskrant (140 x 200 cm)

Katoenen...

Prijs: € 6.00

Meer informatie
Erotische LoveBox van 210th

Erotische LoveBox...

Prijs: € 6.00

Meer informatie
Massagepakket van Exotiq

Massagepakket van...

Prijs: € 6.00

Meer informatie
Satisfyer voor haar + toycleaner + glijmiddel

Satisfyer voor haar...

Prijs: € 6.00

Meer informatie
Oorbellen witgoud verguld met 22 Swarovski-elementen

Oorbellen witgoud...

Prijs: € 6.00

Meer informatie