Zoeken

Vergelijken

Veilig

Vertrouwd

Metalen planthouder in fietsvorm

    Merk:
  • VakantieVeilingen.nl

Omschrijving:

Jouw planten een bijzonder plekje geven? Deze plantenhouder heeft de vorm van een fiets en valt daardoor lekker op. Hij is gemaakt van metaal en heeft een zwart met witte kleur. Haal jij de vrolijkheid weer in je tuin met deze fiets?

Prijs: € 6.00
  Bezoek Aanbieder

Meest bekeken producten

Katoenen dekbedovertrek Fabeltjeskrant (140 x 200 cm)

Katoenen...

Prijs: € 6.00

Meer informatie
Erotische LoveBox van 210th

Erotische LoveBox...

Prijs: € 6.00

Meer informatie
Massagepakket van Exotiq

Massagepakket van...

Prijs: € 6.00

Meer informatie
Satisfyer voor haar + toycleaner + glijmiddel

Satisfyer voor haar...

Prijs: € 6.00

Meer informatie
Oorbellen witgoud verguld met 22 Swarovski-elementen

Oorbellen witgoud...

Prijs: € 6.00

Meer informatie